EGYPT - MARSA SHAGRA

Připravili jsme pro Vás potápění v jedné z nejkrásnějších potápěčských lokalit v Rudém moři. Marsa Shagra je moderní potápěčské centrum ležící cca 40 kilometrů od letiště Marsa Alam s překrásným house reefem kde můžete kromě nádhených korálů, velkého množství ryb potkat také želvy, žraloky a občas také i delfíny. O potápěče je dokonale postaráno, od uložení, ošetření výstroje po ponoru, logistika ponorů, až po dvanáct gumových člunů připravených vás zavést zdarma po celém house reefu. O profesionalitě místního potápěčského centra svědčí i přítomnost barokomory v komplexu. Čeká vás balíček neomezého potápění po dobu pěti dnů, ponory jsou možné každý den od šeti hodin ráno do půl šesté večer, potápěči s certifikací AOWD a výše mohou plánovat i noční ponory. 

Celý komplex je pojat jako ekologický, všude je čisto s bílým pískem, úklid probíhá několikrát denně, velký důraz je kladen i na co nejmenší spotřebu plastů. V restauraci kde můžete využít i terasu s výhledem na moře jsou servírovány snídaně, obědy i večeře uspokojí chutě každého gurmána. Restaurace nabízí tématicky se střídající večery, takže si můžete užít každý den jinou kuchyni. Součástí komplexu je také kafeterie kde si můžete dát kávu, čaj, nebo soft - drinky, otevřeno má každý den od půl šesté od rána do půloci. Dále máme Bubble bar kde kromě svačinek nabízejí také osvěžit se čerstvím ovocem nebo džusy, navíc také lze vyzkoušet osvěžení v podobě kyslíkového sezení. Na pláži se nachází Beduínský stan kde si můžete dát tradiční nápoje, nebo vodní dýmku.


 

TERMÍNY 2020:

28.3. - 4.4. 2020

 

UBYTOVÁNÍ:

Máme na výběr několik možností ubytování, kamenné domečky zvané HUT, jednoduší (pro romanticky založené duše) stany na pláži tvané TENT, až po luxusní domy zvané CHALET které mají i vlastní koupelnu. Ve všech variantách ubytování je zavedena elektřina, společné sociální zařízení je uklízeno každou půlhodinu, ve sprchách je sprchový gel a mýdlo.

TENT - stany na pláži s ručně dělaným nábytkem, s elektřinou, rozměry 3,5 x 3,5 m

ROYAL TENT - luxusní stan s minibarem a posezením, rozměry 5 x 5 m

HUT - kamenné domky s výhledem na moře, rozměry 3,5 x 3,5 m

CHALET - zděné domky s posezením a vlastním sociálním zařízením, rozměry 4 x 6 m

CHALET DELUXE - domky s výhledem na moře, klimatizací, sejfem, minibarem, varnou konvicí s čajem a kávou a samozřejmně vlastním sociálním zařízením 

 

CENA:

HUT - 26 490 Kč/osoba

ROYAL TENT - 26 490 Kč/osoba

TENT - 24 990 kč/osoba

CHALET - 29 990 kč/osoba

CHALET DELUXE - 31 990 kč/osoba

 

CENA ZAHRNUJE:

Letenku do Marsa Alam a zpět, ubytování, plnou penzi včetně vody, čaje, kávy, soft drinks (cola, fanta, sprite), stravování (několik jídel denně, včetně moučníků a svačin), coffe shop, základní potápěčský balíček (pět dní neomezého potápění), neomezené využívání gumových člunů na house reefu, dva průvodcované ponory.

CENA NEZAHRNUJE:

Poplatek 7 € za každého potápěče na místní barokomoru, cestovní vízum do Egypta 25 USD, pivo, víno, cestovní pojištění, potápěčské pojištění, výlety, potápění mimo house reef (výlety lodí na lokality v okolí). 


 

V kafeterii budete mít otevřený účet který platíte na konci pobytu, je možno platit hotově v Eurech, USD, L.E. akceptují VISA a MASTER CARD.

 

Mám zájem o potápěčskou dovolenou