Pro děti

Dětský potápěčský klub BARAKUDA

 

Od září 2019 jsme pro Vás připravili program pro Vaše nejmenší. V potápěčském klubu Barakuda ukážeme Vašim dětem jak krásné to je  pod hladinou. Naučí se skákat do vody, šnorchlovat, potápět na nádech a bublat s přístrojem. Získají kladný vztah k vodnímu prostředí a vyblbnou se s kamarády na bazénových i venkovních akcích. 

Jde o celoroční aktivitu pro všechny děti od 6 let. Výuka je rozdělena do dovu školních pololetí, které odpovídají klasické školní docházce. Tedy od září do konce ledna a od února do konce června. Na konci ročníku je udělen diplom.

 

Dětské bazénové lekce jsou každý týden v úterý od 16:00 do 17:00 ve vnitřním bazénu areálu SLAVIA. 

Cena pololetí je 2 000 Kč. (4 000 Kč školní rok)

 

Kroužek šnorchlování:

Šnorchlování pro děti od 6 let má za úkol naučit děti správnému užívání základí potápěčské výstroje. Osvojí si plavecké techniky s ploutvemi, šnorchlem a maskou. Ukážeme jim jak se správně zanořit a jak zůstat pod hladinou déle. Při šnorchlování budeme spolupracovat v týmu a zabavíme se formou her a soutěží. Cílem je vybudovat si kladný vztah k vodě. Předpokladem pro přihlášení do kurzu šnorchlování je základní plavecká dovednost. Dětem se budou věnovat vždy dva instruktoři s velice kladným vztahem k dětem.

 

Kurz potápění Junior Open Water Diver - JOWD: 10 let

Jde o plnohodnotný kurz přístrojového potápění zakončený mezinárodně uznávanou certifikací IANTD  Junior Open Water Diver. Kurz je určen pro děti od 10 let. Děti se v kurzu naučí ovládat plnohodnotný potápěčský přístroj a zdokonalí své šnorchlovací schopnosti. Maximální hloubka pro tento kurz je 12m. Více zde.