Cestování

EGYPT - MARSA SHAGRA

EGYPT - MARSA SHAGRA

Potápění v okolí vesničky Marsa Shagra patří k nejvyhledávanějším místům v Rudém moři. Nachází se zde nádherné lokality jak pro úplné začátečníky, pro rekreační potápěče, tak i pro zkušené potápěče.

Více
EGYPT - safari BROTHER´S ISLAND

EGYPT - safari BROTHER´S ISLAND

Zveme Vás všechny na potápěčský zájezd v Rudém moři. Lodní safari na nejvzdálenější egyptské ostrovy Brothers Islands daleko na širém moři.

Více
MALEDIVY - Safari

MALEDIVY - Safari

Nezapomenutelná plavba do jednoho z nejexotičtějších potápěčských rájů, oplývajícím rozmanitostí života pod mořskou hladinou. Kromě želv, rejnoků, mant a žraloků se můžete kochat stovkami druhů ryb a korálů.

Více
INDONÉSIE - BALI

INDONÉSIE - BALI

Bali je právem nazýváno Ostrovem bohů - jako součástí pět tisíc kilometrů dlouhého řetězce indonéského souostroví tvořeného více než sedmnácti tisíci ostrovy. Malebná vesnička Kubu leží asi 4 km od známé potápěčské lokality Tulamben, pyšnící se vrakem americké lodi Liberty.

Více
EGYPT - DAHAB

EGYPT - DAHAB

Dahab znamená v arabštině zlato. Dahab, původně beduínská vesnička, si stále zachoval svou exotickou tvář. Mnozí Dahab nazývají Perlou Sinaje. Je zde mělký, písčitý záliv lemovaný množstvím datlových palem s červenohnědým pohořím v pozadí.

Více
CHORVATSKO - ostrov PAG

CHORVATSKO - ostrov PAG

Potápěčská základna a dobře vybavené apartmány se nachází v obci Stara Novalja na východním pobřeží severní zátoky ostrova několik metrů od břehu. Potápění se uskutečňuje převážně ze člunu na skalnatých stěnách, ale pro výcvik je využíván mělký záliv přímo před potápěčskou základnou.

Více
EGYPT - DAEDALUS - JIŽNÍ REEFY

EGYPT - DAEDALUS - JIŽNÍ REEFY

Další z našich potápěčských zájezdů v Rudém moři, tentokrát hluboký jih včetně světoznámého reefu Daedalus. Tento reef je v posledních letech znám jako nejlepší Egyptská lokalita na pozorování žraloků, nejen kladivounů, ale i šedých, útesových, nebo dlouhoploutvých. Jedeme na samotný jih Egypta, proto je tato trasa vhodná kvůli svojí náročnosti spíše pro pokročilejší potápěče ( min AOWD/P2).

Více