INDONÉSIE - BALI

Bali je právem nazýváno Ostrovem bohů - jako součástí pět tisíc kilometrů dlouhého řetězce indonéského souostroví tvořeného více než sedmnácti tisíci ostrovy. Malebná vesnička Kubu leží asi 4 km od známé potápěčské lokality Tulamben, pyšnící se vrakem americké lodi Liberty. Skvělá poloha resortu umožňuje navštívit všechny nejznámější potápěčské lokality na pobřeží, ale můžete si naplánovat i výlet lodí na vzdálenější ostrovy. Nezapomenutelná dovolená na exotickém ostrově spojená s aktivním odpočinkem, relaxacípotápěním na korálových útesech, v korálových zahradách i na vracích.

Termín:

Pro zájemce můžeme zajistit pobyt a potápění v jakémkoliv termínu od března 2019! Pro více informací napište na e-mail: info@barakuda-diving.cz.

Cena zájezdu:

Cena pobytu a potápění se liší podle typu ubytování, počtu dnů pobytu a ponorů

Bungalovy Standard - 8 dní/7 nocí + potápěčský balíček na 5 dnů (20 ponorů v oblasti Kubu) nebo 12dní/11nocí potápěčský balíček na 6 dnů (24 ponorů v oblasti Kubu, Tulamben)

Bungalov De Luxe - 8 dní/ 7 nocí + potápěčský balíček na 5 dní (20 ponorů v oblasti Kubu) nebo 12dní/11nocí potápěčský balíček na 6 dní (24 ponorů v oblasti Kubu, Tulamben)

Nabízíme také ubytování v privátních vilách s vlastním bazénem pro 4 - 6 osob - cena na vyžádání.

Ubytování je včetně snídaně! Možnost zakoupení polopenze za 14 EUR (platí se na místě, nejméně na 8 dnů).

Potápění můžete rozšířit o ponory na vzdálenější lokality v oblasti Padang Bai, Nusa Penida - Manta point, Crystal Bay atd.. Všechny ceny jsou dle aktuálních ceníků 2019 na www.relaxbali.cz.
Ceny letenek od 18 500 Kč do cca 23 000 Kč.

Ubytování:

Bungalovy De Luxe: Útulné bungalovy jsou vybaveny klimatizací, postele jsou manželské nebo oddělené, koupelna částečně zastřešená, výhled na bazén a na moře. Možnost objednání rodinného bungalovu nebo rodinné vily (ceny na vyžádání).

Standard Monkey: bungalovy jsou oddělené zdí, vybaveny manželskou postelí, stolkem a zabudovanou skříní a minibarem. Bungalovy jsou umístěny v zahradě s bazénem, 20 m od moře a blízko restaurace (cca 50 m). Zastřešená koupelna je součástí každého bungalovu.

Privátní tropické vily Residence: Každá z pěti vil leží v soukromé zahradě o velikosti 1 200 mpřímo na břehu balijského moře. Vlastní sladkovodní bazén 5 x 8 m, lehátka a dva odpočinkové altány (gazeba) s el. přípojkou a WI-FI. Termíny pobytu jsou na vyžádání.

Mám zájem o potápěčskou dovolenou